filmy

Może się to wydawać bardzo dziwne, ale dzięki filmom możemy sobie naprawdę bardzo dużo uświadomić. Chociaż nie wpisują się one w idealną organizację czasu, to są w stanie dużo zmienić. Każdy przecież potrzebuje chwili odpoczynku. Dodatkowym atutem będzie to, że podczas niego znajdziemy inspiracje, która pomoże nam w drodze do sukcesu. Filmy o biznesie są tego najlepszym przykładem. Koniecznie sprawdź, jakich pozycji nie możesz przeoczyć!

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/filmy-o-biznesie/

„Fyre: Największa Impreza, Która Nigdy Się Nie Wydarzyła”

Jest to film opowiadający o festiwalu muzycznym, który miał odbyć się w roku 2017 na Wyspach Bahama. Miała być to trzydniowa impreza dla mega bogatych. Wielka spektakularna impreza zamiast wspaniałego doświadczenia zmieniła się okropną klapę.

Morał filmu mówi o tym, że nawet najwięksi celebryci oraz influencerzy, nie są w stanie zapewnić sukcesów w Twojej firmie.

„W pogoni za szczęściem”

Jest to film opowiadający o walce bohatera, który oparty jest na autentycznej historii Chrisa Gardnera. Film z 2006 roku jest to świetna lekcja dla wytrwałości, hartu ducha oraz silnej woli. Warto jest dodać, że nawet jeśli zmagamy się z przeciwnościami losu na przykład w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, to Daleko nam do sytuacji, kiedy rzeczywiście nie jesteśmy w stanie zrobić nic. W rolę głównego bohatera wcielił się zjawiskowy Will Smith. 

„Jestem na tak”

Jest to film opowiadający o człowieku który jest negatywnie nastawiony do swojego życia. W momencie kiedy uczestniczy on spotkaniu towarzystwa, które promuje pozytywne myślenie, postanawia od tej pory na każdą propozycję odpowiedzieć „tak”.

Film jest w stanie zaoferować nam bardzo dużą ilość rozrywki, ale również nakłania nas do myślenia kropka Z jednej strony zachęca do życia chwilą i łapania się każdej okazji, a z drugiej przypomina nam o tym, że aby osiągnąć swoje cele, często musimy powiedzieć „nie”. 

„O chłopcu, który ujarzmił wiatr”

Jest to autentyczna historia o nastolatku z Afryki, który skonstruował wiatrak i w ten sposób uratował swoją wioskę przed brakiem wody oraz prądu. Podczas okropnej suszy chłopiec przeczytał książkę wypożyczoną biblioteki, która opowiadała o turbinach wiatrowych. Postanowił wziąć wszystko z twoje ręce i skonstruował wiatrak, który wytworzył energię potrzebną do uruchomienia pompy wodnej.

Oczywiście chłopiec zmierzy się z przeciwnościami losu jednak nie poddał się i w pewnym momencie jego opór i wyciągnięcie wniosków z błędu przyniosły zniewalające efekty.

„Teoria wszystkiego”

Jest to film oparty na wspomnieniach Jane Hawking, byłej żony wspaniałego naukowca Stephena Hawkinga. Jest to film, który oferuje nam dużo wzruszeń, ale również pokazuje nam bardzo jak zawzięta walka pomaga nam w drodze na sam szczyt.

„Steve Jobs”

Jest to ekranizacja życia założyciela firmy Apple. Najważniejsze wnioski które wpłyną z filmu jest to uzupełnianie swoich braków wiedział. Film pokazuje, jak Jobs zmierzył się na każdym kroku z przeciwnościami, i robił wszystko, aby zrealizować swój cel.

Zobacz też: http://pouczyc.pl/w-jaki-sposob-kupic-bitcoiny/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here