Szkolenia BHP

Szkolenia BHP nie muszą odbywać się w tradycyjny sposób. Bez problemu takie kursy mogą być teraz przeprowadzane za pomocą Internetu. Kodeks pracy wymusza na pracodawcy przeprowadzania szkoleń wstępnych i okresowych dla swoich pracowników. EHS Consulting oferuje organizację szkolenia w całej Polsce. Jest to pełna wygoda dla pracodawców. Dostęp do wiedzy w formie e-learningu pomoże lepiej przyswoić materiał uczestnikom kursu. Zainteresowany? Dowiedz się więcej o ofercie EHS Consulting.

Szkolenie wstępne BHP online zgodnie z ustawą

Stan pandemii niejako wymusił na duże zmiany w prawie pracy, funkcjonowaniu firm i naszym życiu. Część przedsiębiorstw była na to przygotowana i pracę zdalną przyjęła bez problemu. Jednak wiele z nich musiało przystosować się do nowej rzeczywistości. W związku z tym szkolenie BHP online jest możliwe. Wynika to wprost z art. 12e ustawy z dnia 2 marca 2020 roku, gdzie dopuszcza się przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. To ułatwienie dla pracowników, którzy również i w dobie pandemii zmieniali pracodawców. 

Jak skorzystać z kursu na platformie?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać formularz lub e-mail z zamówieniem. Podać nazwę stanowiska pracy oraz liczbę uczestników i ich dane szkolenia wstępnego lub okresowego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Następnie wystarczy dokonać płatności, a drogą elektroniczną otrzymamy dostęp do platformy szkoleniowej – osobny login i hasło dla każdego z uczestników. Szkolenie BHP składa się z kilku tematów i krótkiego testu jednokrotnego wyboru. Podczas szkolenia specjaliści z EHS Consulting zapewniają konsultacje i profesjonalne doradztwo. Na sam koniec kursanci otrzymują certyfikaty ukończenia poświadczające ich udział. 

Audyt BHP – obiektywna ocena stanu bezpieczeństwa pracy

EHS Consulting to również audyt BHP Warszawa. Jego celem jest zdefiniowanie przyczyny powstania niekorzystnego zjawiska lub problemu, nim dojdzie do niepożądanej sytuacji, np. wypadku przy stanowisku pracy. Audyt BHP pomoże działać prewencyjnie i wskazać ewentualne ryzyko zagrożenia. Przeprowadzany jest przez osobę z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa pracy. W trakcie audytu zwraca się uwagę, m.in. na procesy pracy, stan wiedzy pracowników oraz obowiązujące procedury. Zapoznaj się z ofertą EHS Consulting na stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here