Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie. Szkoła pływania Swimple zaprasza na zajęcia

0
740

Umiejętność nauki pływania jest bardzo przydatna w życiu. Wizyta na basenie i godzinny trening, rozwija nasze mięśnie, wspomaga układ oddechowy, dobrze wpływa na stawy, a także poprawia kondycję i wytrzymałość. To również pewna forma rozrywki dla dzieci, które w dzisiejszych czasach dużo czasu spędzają przed komputerem. Szkoła pływania Swimple organizuje naukę pływania dla dzieci i dorosłych. Zajęcia odbywają się w małych grupach pod nadzorem instruktora. Zainteresowany? Dowiedz się więcej o Swimple.

Naucz swoje dziecko pływać. Dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple

Nauka pływania dla dzieci Warszawa” – ta fraza w takiej postaci jest często wpisywana do wyszukiwarki. Rodzice szukają miejsc, gdzie mogą bezpiecznie zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia. Szkoła pływania Swimple ma 6 lokalizacji w Warszawie, zlokalizowanych po całym mieście. Dzięki autorskiemu programowi nauczania, który system opiera się na 5 poziomach, spod ręki instruktorów „wypłynęło” wielu młodych adeptów pływania.

Małe grupy szkoleniowe i instruktor w wodzie, zapewnia maluchom bezpieczeństwo i stałą opiekę. Każdy z uczestników może liczyć na indywidualne wsparcie trenera. Starsze dzieci otrzymują do wody słuchawki podwodne, aby skutecznie wykonywały polecenia trenerów, nawet jak będą 1,5 m. pod powierzchnią wody.

Dlaczego szkoła pływania Swimple będzie dobrym wyborem?

Szkoła pływania Swimple istnieje na rynku od 2010 roku. Każdy z uczestników lekcji pływania, otrzymuje dostęp do cyklicznie organizowanych imprez sportowych w Warszawie, m.in. Rodzinna Sztafeta Mikołajkowa czy Mistrzostwa Swimple, które organizowane są tuż przed wakacjami. W codziennym funkcjonowaniu szkoły pomaga system informatyczny, tj. wirtualne konta, które służą rodzicom do zarządzania lekcjami swojego dziecka. W ten sposób mogą łatwo odwołać zajęcia, opłacić lekcje lub skontaktować się ze szkołą lub prowadzącym.

Kadra instruktorska Swimple składa się z absolwentów studiów pedagogicznych, byłych sportowców i instruktorów przygotowanych merytorycznie do prowadzenia w ciekawy sposób lekcji pływania dla dzieci. To właśnie sprawia, że jest to jedna z najlepszych szkół nauki pływania w Warszawie.

Lekcje pływania nie tylko dla dzieci. Oferujemy przyspieszony kurs dla dorosłych

Osoby dorosłe, które nie miały czasu lub chęci na zdobycie umiejętności pływackich, mają możliwość skorzystania z przyspieszonego kursu nauki pływania dla dorosłych. To 5 sesji trwających po 90 minut, zazwyczaj dzień po dniu, które mają na celu oswoić osobę dorosłą z wodą, a także nauczyć od podstaw co najmniej 2 stylów pływania i kontrolować swoje ciało w wodzie. To pierwsze kroki pływackie, które mają przełamać Twoją barierę obycia z wodą.

Po przyspieszonym kursie, możesz skorzystać z oferty indywidualnych lekcji nauki pływania, które przynoszą zdecydowanie więcej korzyści, niż lekcje w grupach. Spotkanie 1 na 1 pozwoli Ci nabrać pewności siebie i pokonać psychiczną barierę pływania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Swimple na stronie internetowej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here