podłogi winylowe

W ostatnich miesiącach, podłogi winylowe robią wśród polskich klientów prawdziwą furorę i chociaż są one rynkową nowością, to już przebojem podbijają sklepy budowlane. Czym takim się one wyróżniają i jakie mają zalety?

Najważniejsze plusy podłóg winylowych

Głównym atutem podłóg z winylu jest przede wszystkim ich wszechstronne zastosowanie, setki dekorów oraz kompletny brak problemów z utrzymaniem takiej podłogi w doskonałym wyglądzie. Materiał, z jakiego są one wykonane jest całkowicie syntetyczny, co sprawia, że nie grożą mu żadne rysy, a całość jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia. Podłogi winylowe są wytrzymale, piękne i możliwe do kupienia w wielu wariacjach: mogą np. do złudzenia przypominać drewno, kamień lub ceramikę, co jest zasługą niepowtarzalnych dekorów. Na stronie https://www.podlogiswiata.pl/oferta/podloga-winylowa, któa szerzej opisuje korzyści z posiadania takich podłóg, znajdziemy również informacje o dużym stopniu wyciszenia takich podłóg. Są one miękkie dla stóp, przyjemne w dotyku, wybitnie odporne na ścieranie jeśli chodzi o warstwy dekorów i kolorystykę, co w połączeniu z ich jakością daje niesamowite efekty.

Szybki montaż, mało pracy, dobre ceny

Korzyścią, jaką dają nam podłogi winylowe, jest również możliwość ich bardzo szybkiego montażu. Nie jest tu wymagane kucie podłóg, dopasowywanie poszczególnych elementów itd. Syntetyczne wykonanie i elastyczna forma pozwalają zamontować je w ciągu mniej niż kilku godzin, a efekt wizualny jest taki, jakby chodziło się po dobrej klasy parkiecie.

Atutami, które spodobają się alergikom są również silne właściwości antybakteryjne takich podłóg oraz ich antystatyczność. Dodatkowo są one odporne na wilgoć, a pomoczenie podłogi nie doprowadzi do jej odginania czy pojawiania się na powierzchni nieestetycznych wypukłości. Można je swobodnie stosować w kuchniach i narażonych na dużą ilość wody łazienkach. Całość czyści się łatwo i szybko, a cechy antypoślizgowe sprawiają, że proces czyszczenia jest także wyjątkowo bezpieczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here