Producent słodyczy Eurohansa – tradycyjne smaki i nowoczesne rozwiązania

0
865

Firma Eurohansa zajmuje się produkcją słodyczy już od 30 lat, a uznanie klientów zbudowała na własnych recepturach i wykorzystaniu wysokiej jakości składników. Udowadnia, że polskie łakocie nie ustępują tym zagranicznym, proponując zarówno tradycyjne wyroby, jak i nowoczesne przysmaki dla sportowców i osób nietolerujących glutenu.

Smaki dzieciństwa – produkcja słodyczy tradycyjnych

W asortymencie Eurohansa można znaleźć pyszne produkty, które kojarzą się z miłymi chwilami dzieciństwa. Wśród nich są draże, kamyki arachidowe, śliwki w czekoladzie oraz bakalie w czekoladzie. To miejsce, które pozwala przypomnieć sobie o ulubionych przyjemnościach podniebienia i przekazać je kolejnym pokoleniom. Producent słodyczy Eurohansa łączy tradycyjne z nowoczesnym, proponując np. orzeszki w poręcznej wersji SMART BITE lub eleganckie migdały w białej czekoladzie w cynamonie.

Produkcja batonów w zdrowym wydaniu

Choć prawie każdy uwielbia słodycze, nie wszyscy mogą (lub chcą) sobie na nie pozwolić. Świetną alternatywą są batony i inne słodkie przekąski, które zawierają bakalie i orzechy. Dostarczają dużo energii, a zawierają znacznie mniej niezdrowych dodatków. Eurohansa spełnia również wymagania osób, które nie spożywają glutenu. Każdy, kto je bezglutenowo, może znaleźć łakocie Eurohansa, które nie będą mu szkodzić, a jednocześnie zaspokoić apetyt na coś słodkiego. Zdrowe batony przydają się również w podróży, pracy i szkole – można je szybko zjeść i nasycić żołądek bez wyrzutów sumienia.

Na co dzień i od święta

Producent słodyczy Eurohansa od wielu lat podąża za aktualnym zapotrzebowaniem konsumentów. Poza codziennymi przyjemnościami oferuje słodycze okazjonalne w pięknych opakowaniach, które są doskonałe na prezent. Borówki, orzechy laskowe, migdały, żurawina, wiśnia… W połączeniu z belgijską czekoladą tworzą elegancką linię Amaresti. Słodycze nie zawierają glutenu.

Polak potrafi! Polska rodzinna firma Eurohansa produkuje słodycze z pasją i zaangażowaniem. Warto wspierać rodzimego dostawcę, sięgając po produkty dostępne na stronie https://www.eurohansa.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here